Azərbaycanlı gənc beynəlxalq uğura imza atıb
Praqada rəssamlıq təhsili alan azərbaycanlı gənc Ülviyyə İman beynəlxalq uğura imza atıb. Dubayda keçirilən beynəlxalq rəsm sərgisində 18 yaşlı soydaşımızın əsəri 15 min ABŞ dollarına satılıb.
Qeyd edək ki, Ülviyyə İmanın əsərləri “YARAT” Müasir İncəsənət Mərkəzinin XX–XXI əsrlər Azərbaycan Rəngkarlığı Muzeyində “Bir zamanlar dəniz” adlı qrup sərgisində və Bakıda “Gazelli Art House” müasir incəsənət qalereyasında da nümayiş olunub.
kaynak:https://diaspor.gov.az/az/news-detail/azerbaycanli-genc-beynelxalq-ugura-imza-atib-5749
Son Güncelleme: 24 Nisan 2025 | Etiketler: AZERBAYCAN, Azərbaycan, Azərbaycan Diasporuna Dəstək Fondu, Azərbaycanlı gənc beynəlxalq uğura imza atıb, Bakı, BAKÜ, Diaspor, Diaspora, Diasporla, Diasporla İş üzrə Dövlət Komitəsi, Diasporla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Fuad Muradov, Fuad, Fuad Muradov, gənc beynəlxalq uğura imza atıb, İş üzrə Dövlət Komitəsi, Muradov
İŞ İNSANI MEHMET ŞEKER`DEN RAMAZAN AYI MESAJI
Birleşik Rusya, çocukların eğlence ve sağlıklarının geliştirilmesinin düzenlenmesine yönelik bakanlıklar arası komisyonlara sağlık otoritelerinin dahil edilmesini sağladı
Госдума приняла в первом чтении законопроект «Единой России» о защите прав работников при травмах на производстве
Alexander Sidyakin: Birleşik Rusya’nın yeni halk programı, öğrenci tugaylarını desteklemeye yönelik girişimleri de içerecek
Активисты МГЕР и «Волонтёрской Роты» организуют в исторических регионах праздничные мероприятия ко Дню защитника Отечества
Birleşik Rusya, Nasha Pravda ve SVO ile KTO Gazileri vakıfları, Kherson bölgesindeki SVO savaşçılarına özel ekipman bağışında bulundu