dostların arasında bunu ilk tövsiyyə edən sən ol
kaynak:https://diaspor.gov.az/az/news-detail/gurcustanda-azerbaycanli-abituriyentler-ucun-sinaq-imtahani-teskil-olunub-6683
Son Güncelleme: 21 Şubat 2026 | Etiketler: abituriyentlər üçün sınaq, Azerbaijan, Azərbaycan, Azərbaycanlı, DiasporKomitəsi, Gürcüstan, Gürcüstanda, Gürcüstanda azərbaycanlı abituriyentlər üçün sınaq imtahanı təşkil olunub, imtahanı təşkil olunub
Birleşik Rusya Partisi, Güvenli Yollar projesini 2030 yılına kadar Karayolu Güvenliği Stratejisi ile eş zamanlı hale getiriyor
«Единая Россия» синхронизирует партпроект «Безопасные дороги» со Стратегией безопасности дорожного движения до 2030 года
HALİL KARAKEÇİLİ`DEN RAMAZAN AYI MESAJI
«Единая Россия» добилась включения органов здравоохранения в межведомственные комиссии по вопросам организации отдыха и оздоровления детей
TÜSİKON BAŞKANI ORHAN BEŞİKTEPE’DEN RAMAZAN AYI MESAJI
Rusya Devlet Duması, iş kazaları durumunda işçilerin haklarını korumaya yönelik Birleşik Rusya tasarısını ilk okumada kabul etti